Real Racing 3

6.2.1 için Android

Android cihazınızdaki en gerçekçi simulasyon

4.6

20

1.8M

Bu uygulamayı oyla

Real Racing 3, Android'de yıldızı parlayan Electronic Arts'ın üçüncü bölümüdür. Son üretimlere kıyasla esas farkı bu sefer oyun tamamen ücretsiz...üstelik oyun alış verişle dolu olmasına rağmen.

Bu demek oluyor ki Real Racing 3'ü indirmek ve oyuna başlamak ücretsizdir, fakat oyunun en iyi kısmını sığdırmaya çalışır çalışmaz, tekrar ödemek zorunda kalırız. Çünkü başlangıçta problem olmamasına rağmen uzun vadede bu oyun herhangi bir oyundan daha pahalı olabilir.

Kötü para ödeme yöntemine rağmen, Real Racing 3 ilginç bir oyun, kontrol sistemi dokunmatik ekrana mükemmel şekilde adapte edilmiştir ve dünya çapındaki tüm oyunculara karşı çevrim içi yarışmamıza izin verir.

Üstelik, görsel olarak baktığımızda, arabalara ilişkin mükemmel detaylarla, Real Racing 3 Google Play'in en iyi isimlerden biri olması muhtemel oyunudur. Bu gerçekçiliğe bir de gerçek araba modelleri eklendi, böylece bir bakışta tüm modelleri tanıyabilirsiniz.

Real Racing 3, oynayabilmek için saatlerce beklemek zorunda kaldığınız ödeme yöntemine rağmen mükemmel bir yarış oyunudur.
Uptodown X